İadeler

Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.
 
395 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.
 
www.buyukbaharatci.com ‘a ürünün teslim tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde ürünün orijinal ambalajı tahrip edilmeden, ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, ürünün içinde bulunan tüm aksesuarlar ve ürünlerin eksiksiz ve tahrip olmamış şekilde gönderildiğinde her türlü ürün iade edilebilir. İade edilmek istenen ürünle birlikte ürünün satış faturası ( Tüm kopyaları ile birlikte) bulunmalıdır.
Ürün iade isteğinin tüzel kişiler tarafından yapılması durumunda iade faturası düzenlenmelidir. İade faturası www.buyukbaharatci.com ‘a gönderilmediği takdirde hiçbir şekilde ürünün iadesi gerçekleştirilmez.
Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yırtılma, bant-etiket, kullanılma, kutu içeriğinde eksik vb. problemler varsa iade kabul edilmez.
Kozmetik, dermokozmetik ve hijyenik malzemelerde cayma hakkının kullanılabilmesi için ürün ambalajının açılmamış olması gerekmektedir.
www.buyukbaharatci.com kullanıcının ödemiş olduğu tüm bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri kullanıcıya iade eder ve satmış olduğu ürünü en geç 10 gün içinde geri alır.
Cayma hakkını kullanarak ürün iadesi ve değişim durumunda kargo masrafını kullanıcı karşılar.